Ciepły Montaż

Okna zakupione w „Okna Luch” montowane są przez doświadczone, wykwalifikowane grupy montażowe. Montaż wykonywany jest z wysokiej jakości materiałów montażowych i zgodnie ze sztuką budowlaną.

Ciepły montaż to popularna nazwa montażu warstwowego na styku okno - ściana. W tej metodzie poza pianką stosuje się warstwy paroszczelne i paroprzepuszczalne.

Montaż okien nie jest sprawą prostą – tylko z pozoru wydaje się to łatwe. Nawet najdroższe okna, zamontowane nieprawidłowo, nie spełniają swojej funkcji, szybko się niszczą, wyginają, od okien „ciągnie”, a na ścianach widać grzyb. W krótkim czasie Inwestor odczuje skutki złego montażu i będzie miał poczucie zmarnowanych pieniędzy.

Dla naszej firmy montowanie stolarki okiennej w ścianie jedno- lub wielowarstwowej nie stanowi żadnego problemu. Istnieje kilkanaście systemów rozwiązań uszczelnień okno – ściana, który należy dobrać do sytuacji na budowie.

Przykro jest patrzeć, jak drogie, nowe okna są zamontowane wadliwie. Naszym Klientom oferujemy optymalny (technicznie i finansowo) montaż okien dostosowany do konkretnej sytuacji. Jesteśmy w stanie spełnić każde wymagania Inwestora w zakresie montażu okien.  

W swojej pracy kierujemy się wytycznymi Instytutu Techniki Budowlanej i opracowaniami niemieckimi.

Staramy się swoją fachowością, rzetelnością i uczciwością zadowolić wszystkich swoich Klientów.

 

Ciepły montaż to nowoczesna metoda uszczelniania okna, która zapewnia zminimalizowanie strat ciepła. Zastosowanie nawet najlepszych materiałów takich jak ciepłochronne szyby nie spełnią swoich funkcji jeśli nie zostanie zapewnione odpowiednie uszczelnienie. Ciepły montaż chroni nie tylko przed utratą ciepła ale także zapobiega przenikaniu wilgoci i chroni od wszystkich innych warunków panujących na zewnątrz budynku.

 

<< powrót do oferty

Masz pytania?

tel.: 74 843 22 84
kom.: 605 430 006

okna@luch.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2013 Okna Luch

POLITYKA PLIKÓW COOKIES

realizacja: fiodesign.pl